Naše krátkodobá rychlá půjčka je určena každému OSVČ, podnikateli či živnostníkovi, který potřebuje velmi rychle peníze, a to v rozmezí od jednoho tisíce korun až do šedesát tisíc korun. Splatnost rychlé půjčky Procredit je pak 30 dnů. V případě vrácení jistiny do 14ti dnů je půjčka bez poplatků.

Dlouhodobá půjčka pro podnikatele je určena každému OSVČ, podnikateli či živnostníkovi, který potřebuje poskytnout větší finanční hotovost pro zafinancování svého podnikání. Potřebujete proplatit fakturu, půjčit na vybavení provozovny či zafinancovat koupi nového automobilu? Pro Procredit žádný problém!

Půjčky jsou určeny pro fyzické osoby - OSVČ, podnikatele, živnostníky - s trvalým pobytem a sídlem v České republice ve věku minimálně 18 let. Pokud splňujete tyto základní podmínky, získat půjčku je velmi jednoduché a rychlé.

Online žádost o půjčku

Celá žádost o půjčku je online zde na webu, nemusíte tedy nikam na pobočku stát dlouhé fronty. Protože je žádost online, je možné ji vyplnit a odeslat odkudkoliv a z jakéhokoliv zařízení s přístupem k síti internet. Žádost tedy můžete během pár minut vyplnit například během obědové pauzy z mobilního telefonu či z pohodlí domova.

Žádné skryté poplatky

Naše půjčka je férová a neskrývá žádné další poplatky. Celkovou cenu půjčky víte vždy předem. V případě vrácení krátkodobé zápůjčky do 14ti dnů je půjčka zdarma.

Proč Procredit?

S půjčováním peněz máme velké zkušenosti a můžeme Vám proto poskytnout přesně to, co potřebujete. Zároveň má rychlá půjčka jasná pravidla bez dalších kliček či skrytých poplatků. Odešlete žádost o rychlou půjčku ještě dnes a přidejte se mezi naše spokojené klienty i Vy.

Jak na to?

1) V kalkulátoru půjčky na webových stránkách nejprve zvolte, o jaký typ půjčky máte zájem. V nabídce jsou dvě varianty, a to krátkodobá s dobou splatnosti 30 dní, nebo dlouhodobá na až 60 splátek. Následně zvolte částku, kterou si chcete půjčit, a stiskněte červené tlačítko "půjčit si", které Vás přesměruje do formuláře žádosti.

2) Pečlivě vyplňte formulář žádosti o zápůjčku. Pokud jsou informace nepřesné či nekompletní, nelze žádost kladně vyřídit. Před odesláním žádosti prostudujte Všeobecné obchodní podmínky a informujte se, jak nakládáme s osobními údaji.

Pokud jsou všechny údaje řádně vyplněny, můžete žádost odeslat.

3) Rekapitulace Vaší žádosti a přihlašovací údaje do klientské zóny Vám přijdou do emailu ihned po odeslání žádosti. Naši pracovníci ihned po obdržení Vaší žádosti žádost o půjčku zpracují. Každého klienta zpracováváme individuálně dle našich interních postupů. Do SMS zprávy Vám přijde informace, jaké doklady budeme potřebovat doložit.

4) Poté, co obdržíme potřebné doklady, zašleme Vám informaci o výsledku scoringu do Vašeho emailu a do SMS.

Časté dotazy

Kam a pod jakým variabilním symbolem mám uhradit půjčku? Půjčku a jakékoliv jiné poplatky za prodloužení zasílejte vždy na náš účet: 5842057399/0800 vedený u Česká spořitelna a.s., Jako variabilní symbol používejte u krátkodobé půjčky vždy své rodné číslo bez lomítka, u dlouhodobé půjčky se jako VS používá číslo smlouvy. Pokud to bude jen trochu možné, tak peníze odesílejte vždy z účtu, na který Vám byly peníze poskytnuty, urychlí to vždy správné přiřazení platby k Vašemu profilu.

Kdy bude moje platba přiřazena k mému profilu? Je nutné počítat s jednodenním zpožděním, jelikož nám banka poskytuje výpisy vždy z předešlého dne. O splacení půjčky jste vždy informování formou SMS a emailem.

Lze půjčku splatit předčasně? Ano, půjčku můžete splatit předčasně. Cena půjčky a její poplatky však zůstávají ve stejné výši.

Mohu si prodloužit datum splatnosti? Ano, krátkodobou půjčku Vám po zaslání žádosti o prodloužení prodloužíme až o 2 týdny. Žádost o prodloužení lze odeslat v klientské zóně. Poplatek za prodloužení Vaší půjčky se řídí ceníkem prodloužení půjčky, který je součástí VOP. Prodloužení splatnosti není automatické, schvalovací oddělení žádost schválí, nebo zamítne, a zašle informace do SMS a emailem. U dlouhodobé zápůjčky nelze zažádat o prodloužení splatnosti. Problémy se splácením vždy řešíme individuálně.

Poslal(a) jsem platbu s chybným variabilním symbolem, co mám dělat? Kontaktujte nás do emailu a zašlete potvrzení o platbě. Platbu dohledáme a přiřadíme ji k Vašemu profilu.

Mám nějaký jiný dotaz, kam se mám obrátit? V případě dalších dotazů nás prosím kontaktujte na emailové adrese info@procredit.cz, nebo využijte kontaktního formuláře na webu. Soukromé informace o stavu půjčky nejsme schopni zodpovědět po telefonu.